Autor Téma: Zpřístupnění šmoulích hodností  (Přečteno 2836 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

TatkaSmoula

  • Administrátor
  • Nepleši
  • *****
  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Zpřístupnění šmoulích hodností
« kdy: Leden 26, 2014, 08:31:25 odpoledne »
Moji milí šmoulové,

při obnově a opětovném nastavování všech funkcí naší šmoulí seznamky jsem zároveň vytvořil první hierarchii šmoulích hodností, která by již nyní měla být funční. Hodnosti se přidělují na základě počtu příspěvků. Zatím mají spíše orientační charakter, časem však vyšší hodnosti s sebou ponesou jisté výhody.

Struktura šmoulích hodností je následující:
Úroveň 1 - Nepleši

Základní hodnost pro všechny, co se nově registrují a napsali méně jak deset příspěvků.

Úroveň 2 - Obarvení nepleši

Poté, co napíšete více jak 10 příspěvků, dostanete zvláštní kouzelný lektvar, který z vás učiní skutečné modré šmouly, čímž se můžete plně zapojit do naší šmoulí rodiny.

Úroveň 3 - řadový šmoula

Po napsání více než 50 příspěvků jste již zcela zapadli do šmoulí rodiny. O vašem zvláštním původu již nikdo nepochybuje.

Úroveň 4 - šmoulí mazák

Po napsání více než 150 příspěvků jste si mezi ostatními šmouly vybudovali jistý respekt a jste uznávaní a máte své místo ve šmoulí rodině jisté.Poznámka na závěr:
Takto vytvořená hierarchie se může v průběhu používání měnit. Pokud dojde ke změně, objeví se to v tomto vlákně a budeme předpokládat, že se sem návštěvníci tu a tam podívají. Zároveň do budoucna budou tyto hodnosti představovat jistou prestiž a výhody z toho plynoucí.